Читайте також:


Який добрий чоловік винайшов телевізійний пульт?
Скажімо спасибі Роберту Адлеру і Юджину Макдональд. Впевнена, вони не були розпещені всесвітньої вдячністю, хоча цілком її заслуговують. Юджин Макдональд створив у 1923 році Zenith Radio Corporation і був її президентом протягом 45 років.

Чи можна вилікувати економічну імпотенцію?
«Всі ми перебуваємо за межею бідності, тільки кожен по різні боки» Невідомий автор «Економіка має бути економною» Л. І. Брежнєв Наука економіка мало чим відрізняється від науки фізики. Там: якщо підкинути де-небудь в Іваново камінь вгору, він обов'язково впаде вниз.

Молодість приходить з роками. Не вірите?
Ні, не дарма кажуть: молодість приходить з роками. Не вірите? Я б теж не повірила, якби в туристичній поїздці не подружилася з цікавою подружньою парою з Ізраїлю. Квітень 2007. Незабутня поїздка в Каліфорнію. Літаком летимо в Лос-Анджелес. З висоти пташиного польоту Лос-Анджелес схожий на гігантське ковдру, зшиту з різних клаптиків.

До Москви і Санкт-Петербург: де зупинитися? Якщо у вас немає тітки ...
Думка написати цю статтю прийшла мені під час читання коментарів до прекрасної статті Галі Константинової «Який міф про москвичів самий« міфічний »? Чомусь багато хто висловлював негативну думку про гостинність москвичів. Але особливо мене вразила розповідь К.Ю. Старохамская, я наводжу тут її коментар повністю: «Ось у нас було.

Навіщо потрібна шкільна форма?
Багато батьків, приводячи чадо в перший клас, стикаються з необхідністю купувати шкільну форму для дитини. І, незважаючи на те, що більшість батьків в свій час і самі її носили, ставлення до форми в них зовсім неоднозначне. Комусь не подобається сама ідея «зрівнялівки», когось не влаштовує дизайн або зручність конкретної форми конкретної школи (хоча глобально вони не мають нічого проти), хтось, навпаки, з радістю погоджується, тому що бачить у формі вихід для своєї дитини в силу фінансової ситуації сім'ї .


   2010