Читайте також:


Дачники: якими вони бувають? Дачнікус вульгаріс, коттеджус арістократіс ...
Як казав один бородатий німецький мислитель: «Життя - це спосіб існування білкових тіл». Життя на дачі - це не тільки спосіб існування, але і спосіб відпочинку цих самих тел. Ось тільки кожен розуміє слово «відпочинок» по-своєму.

Що день прийдешній мені готує? Про дивацтва американського буття. Частина 3
Шляхи Господні несповідимі! Іноді доля несподівано може закинути тебе в таке місце, про існування якого ти й не підозрював. Проте, все по порядку: мова піде про рішення «сантехнічних проблем» в окремо взятій російсько-американській сім'ї. Я вже помітила, що всі дрібні побутові неприємності у нашому домі починаються або пізно ввечері, або у вихідні дні, тобто тоді, коли допомоги чекати нізвідки.

Що за камінь - ларимар?
Цей напівкоштовний мінерал ніжно-блакитного кольору - визначне Домініканської Республіки (Домінікана). Його поклади знаходяться на південному заході країни в горах Сьєрра-де-Баоруко.

Що треба знати, відправляючись в горнило пристрасті?
Багатьох з нас Іспанія вабила з дитинства. Ми знали її по «Дон Кіхота» Сервантеса, «овечого джерела» Лопе де Вега і картинам великих Ель Греко, Веласкеса, Гойї .

Як по-китайськи залучити удачу? Частина 1
Довгоочікувані новорічні свята, які ми, до речі, відзначаємо по західній традиції, пролетіли швидко, незважаючи на їх тривалість в часі, що стала доброю традицією. Бажання загадати, побажання висловлені, залишається працювати в надії на удачу і благополуччя.


   2010