Читайте також:


Чим здивувати іноземців на їх курортах? Ламаємо мовний бар'єр
Як ми спілкуємося при закордонній поїздці на відпочинок? У готелі, в ресторані, на екскурсіях, в магазині? Зрозуміло, звичайно, що краще б місцевому населенню вивчити російську і не парити мізки ні собі, ні нам.

Як знятися в кіно? Один знімальний день масовки. Частина 1
Влітку 2009-го моє рідне місто став знімальним майданчиком для фільму Тимура Бекмамбетова «Викрутаси». Природно, журналістське цікавість не залишило мене в стороні від цієї події. І я вирішила змінити професію: спробувати себе в якості учасника масовки.

Навіщо в казках Баба Яга?
Практично в кожній російській народній казці присутній такий персонаж, як Баба Яга. Всім нам вона прекрасно відома з самого дитинства, ще з того часу, коли мами і бабусі читали нам перед сном. Але чи багато хто з вас замислювалися над тим, навіщо вона в цих казках потрібна? Думаєте, це дурне питання?

Ваги з клешнями? Так, на небі ...
Саме так. Сузір'я Ваги - єдине в зодіакальному поясі, що яляется не істотою, а предметом, досить пізно отримало там місце. І в каталозі Птолемея на його місці значаться «Клешні Скорпіона».

«Спасибі» під лупою, чи вміємо ми дякувати?
Ви коли-небудь звертали увагу на те, як часто люди один одного дякують і за що? Помічено, що вони схильні говорити більше негативні речі, ніж вимовляти просте позитивне подяка.


   2010