Читайте також:


Навіщо потрібно цікавитися флорою і фауною водойм?
Все живе на Землі вийшло з води. Це ми знаємо напевно. А що ми знаємо про пристрій водної стихії, крім того, що вона мокра? Як працює цей живий механізм, чим живе?

Що ми знаємо про історію та таємниці ВВЦ?
Місто Москва зібрав у собі неймовірне кількість пам'яток культури та мистецтва. Постійно розширюючи свої межі, місто росло, примножуючи пам'ятки. Так, на місці останкінські боліт, де в 1934-му році співробітники НКВС розігнали осів там циганський табір, вже через п'ять років з'явилося одне з головних культурних місць столиці, яку протягом усієї своєї історії притягувало туристів зі всього світу.

Що ми знаємо про раків?
Раки - досить охайні істоти, тому вони не водяться в брудних водоймах і водоймищах, в яких вода недостатньо насичена киснем. В озерах і ставках раки майже не зустрічаються, частіше їх можна виявити в чистих річках, де вода не застоюється і не дуже багато мулу. Зазвичай вони віддають перевагу глибину до трьох метрів, дещо рідше можуть зустрічатися і на глибині до дванадцяти метрів.

Як справляють весілля в Угорщині?
Як «як»? Просто приголомшливий за свою дурість питання. Ну, як можна справити весілля, якщо не красиво?! Це ж не просто урочистий захід, обов'язковими учасниками якого є не тільки самі молодята, але і їх найближчі родичі та друзі. І не черговий етап в житті двох людей, кожен з яких до цього знаменного моменту йшов по своїм, окремим доріжці, а тут вони взяли і вирішили, що далі підуть разом і по одній.

Подарувати місячний город? Немає проблем!
«Подаруйте коханому чи просто шановному Вами людині ділянку на Місяці або Марсі - сьогодні це найромантичніший і оригінальний подарунок. Таку унікальну можливість Вам надає «Місячне посольство в Росії». «Правду, правду і тільки правду! Але не всю правду! »Таким правилом керуються всі продавці місячних ділянок, всіх місячних посольств у всіх державах, де Хоуп розгорнув свою мережу.


   2010