Читайте також:


Чому курити непрогресивна?
1. Здоров'я. Те, що це шкідливо для здоров'я - мені абсолютно нецікаво в даній статті. Аутоагресія аутоагрессией. Втомився працювати - вмирай, що ж поробиш. Класичний буддизм: набридло охороняти дхарму - вперед, у наступну народження! - Може, там наздоженеш і самореалізуешься. Ну, помирає від тютюну більше, ніж від ВІЛ. 5 млн на рік. Ну і? Від голоду і воєн вмирає більше.

Що чекає нас в ОАЕ?
ОАЕ все більше приваблює туристів Росії. Для в'їзду в країну необхідно мати візу. Тим, у кого в своїх паспортах присутні візи держави Ізраїль, в'їзд може бути заборонений. Обмежений в'їзд незаміжніх жінок у віці до 30 років або жінок, які мають різні з чоловіком прізвища.

Що чекає нас у подорожі по Туреччині?
Турецька земля гірських хребтів, плоскогір'їв і родючих долин є лінією розділу між Сходом і Заходом. Туреччина, розташована на території Малої Азії та Східної Фракії, між Європою і Азією, де води Дарданелл, Мармурового моря і Босфору розділяють два континенти, - країна нескінченного зачарування.

У чому головна особливість карельської кухні?
«Розподіл». Було раніше таке поняття. Закінчуєш інститут - і тебе посилають .

Індустріальний туризм - цікаво чи небезпечно?
Скажіть, а вас приваблюють величезні бетонні конструкції? Ті, які залишилися ще з часів СРСР. Милий серцю краєвид розрухи і зневіри, краса потертостей і прямокутність форм, небезпека бути спійманим і приплив адреналіну в кров.


   2010