Читайте також:


Як навчитися сортувати сміття? Переймаємо японський досвід
Питання про переробку побутових відходів останнім часом виникає в нашій країні все частіше і частіше. І які б способи боротьби з цією напастю не пропонувалися, майже всі експерти сходяться в одному: головне - переконати громадян ще вдома викидати сміття не в одне загальне відро, а в різні, щоб відразу розсортувати відходи за властивостями.

Що примітного в некрасивою ляльці? Історія Bratz.
Незвичайні ляльки із серії Братц стрімко і тріумфально продовжують свій хід по світу, все сильніше витісняючи не тільки улюблених раніше пупсів, але навіть дуже популярних до цих пір Барбі. Але коли в США в червні 2001 року компанія MGA Entertainment запускала першу лінію Братц, ніхто, за винятком однієї-єдиної людини, і не підозрював, що бренд придбає таку популярність і стане багатомільярдних.

Пам'ятник - від слова «пам'ять»? Традиції Каталонії.
У яку б країну мене не заносило, я намагаюся побачити не тільки її парадний фасад, а й неофіційну сторону. Але якщо немає можливості пожити життям місцевих, ходити по справах, купувати не тільки вино і бутерброди до вечері, викидати сміття, якщо перебування в країні обмежене туристичної тижнем, то побачити і зрозуміти країну дуже допомагають її пам'ятки.

Чому Грузія так називається?
Самоназва грузин - «картвелі», свою батьківщину вони називають «сакартвело». Але сусіди звуть цю країну зовсім по-іншому. Росіяни - Грузією, мусульмани - Гюрджістан. В європейських же країнах назва для Грузії - Георгія або на англійський манер Джорджія. Співзвуччя з американським штатом не раз призводило до всякого роду забавним непорозумінь. Власне кажучи, це звичайне явище.

Яких новорічних традицій намагаються дотримуватися в Угорщині?
Традиції - це пам'ять наших предків, зафіксована історією у вигляді необов'язкового, але бажаного правила поведінки. А батьки, дідусі, прабабусі - у кожного, взагалі-то, свої.


   2010