Читайте також:


А на Балі бували ви? Ритуальні танці та активний відпочинок
Ритуальні танці на Балі - це свого роду театральні вистави, які, пройшовши крізь століття до наших днів, зберегли свій первісний зміст.

Що таке «таймшер»?
Думаю, що багато чули слово «таймшер», але що це таке, знають далеко не всі. У словнику цей іноземний термін пояснюється так: «Таймшер (англ. time share - буквально - тимчасова частка, частина, пай) - покупка в особисту власність нерухомості на фіксований час року.

Новий рік! Які прикмети супроводжують це свято?
Новий рік - одне з найулюбленіших свят. Чому? Тому що в цю ніч збирається велика кількість позитивних емоцій: ялинка, подарунки, застілля і компанія друзів. До того ж, Новий рік - це традиція, що переходить з покоління в покоління, саме це свято росіяни проводять найчастіше в колі сім'ї. Ще він створює відчуття єднання з рідними, колективом, народом. Стираються всі межі, настає загальна рівність - дорослі можуть вести себе як діти, начальники веселяться з підлеглими.

Що ви знаєте про Ельбрусі?
Двоголова сива вершина цієї найвищої гори Європи гордо оглядає свої володіння, будучи флагманом Кавказького хребта. Зачаровує велич Ельбрусу не може зрівнятися ні з чим. Геологічні літопису оповідають про те, що найвищий гірський масив Росії (вище Монблану, найвищої гори Європейського континенту), формується останні 1,5 мільйона років.

Чим столиця Австрії приваблює туристів? Музеї та пам'ятки Відня. Частина 2
В палацово-парковому комплексі Хофбург, розташованому в центрі столиці Австрії, завжди багато туристів. Комплекс, до якого увійшли будівлі і палаци різних архітектурних стилів, створювався протягом декількох століть, ставши справжньою перлиною Відня.


   2010