Читайте також:


Що приховує Бермудський трикутник?
Трикутник. З одного боку - це проста геометрична фігура. З іншого боку - таємний окультний знак, що зустрічається у багатьох цивілізаціях. Три кута, три грані .

Хочете удачі в рік Бика? Приготуйте традиційні страви Сагаалгана!
На другий день Сагаалгана є ще один чудовий звичай - запуск Коней вітру удачі. Цей барвистий символ у вигляді прапорця, освяченого ламами, можна купити в дацанах і повісити на даху свого будинку. Якщо до даху далеко - можна на балконі або у вікні .

Як примиритися з суєтою, або З святом 8 Березня!
8 березня всім жінкам хочеться налаштуватися на хорошу хвилю і забути, що у нас повно справ і не вистачить пальців рук, щоб усе перелічити. А якщо ваша сім'я не вважає клопоти по будинку роботою, покажіть своїм домашнім тарифи послуг будь-якої фірми: скільки коштує прання, прибирання, послуги няні, щомісячна оплата рахунків за квартиру, газ, електрику і телефон, включіть дні народження домашніх і родичів, сімейні заходи по приводу різних календарних свят, і, крім цього, приплюсуйте час від часу абсолютно непередбачені сюжети (щось в будинку зламалося, дитина нашкодив в школі і викликають батьків).

Тумстоун: чим він знаменитий? Частина 2
Продовжуємо знайомство з Тумстоун - легендою дикого Заходу .

Чому кави починає розповідати історії, а етикетки стають особистими?
Сучасний світ бізнесу не схожий на те, що було в минулому столітті. Споживачі більше не хочуть отримувати просто хороший товар - вони жадають емоцій, унікальних переживань, цікавих історій і оригінальних знахідок. І компанії з радістю дають їм це. Підприємці готові збагатити відчуття від покупки їх товару - адже платою за таку готовність в кінцевому підсумку стає жадана прибуток.


   2010