Читайте також:


«Стояли? Не підходиш! »
Москва. Проїзд між Великим і Малим театрами. Ніч. У Великому закінчився спектакль, публіка виходить на вулицю. Повз театру пасе обоз золотарів. З передньої вози лунає крик: «Петька!

За що я люблю Техас? Пори року.
Як же я люблю весну в Техасі! Всі огортається легкої зеленої серпанком, зацвітають фруктові дерева - персики, абрикоси, яблуні, трава стає смарагдового кольору, ластівки в'ють гнізда під дахом ганку, орли ширяють парами у висоті. Змії вилазять грітися на сонечку, настає період гроз і торнадо .

Чому Грузія так називається?
Самоназва грузин - «картвелі», свою батьківщину вони називають «сакартвело». Але сусіди звуть цю країну зовсім по-іншому. Росіяни - Грузією, мусульмани - Гюрджістан. В європейських же країнах назва для Грузії - Георгія або на англійський манер Джорджія. Співзвуччя з американським штатом не раз призводило до всякого роду забавним непорозумінь. Власне кажучи, це звичайне явище.

Як подарувати коханій зоряний дощ?
Зоряний дощ - явище рідкісне, і повсякденне одночасно. Повсякденне тому, що небесні камені падають щодня. Скільки зірок впаде - справа випадку. Швидше за все, вони будуть падати поодинці. Але буває, вони випадають справжнім дощем. А це трапляється значно рідше. Як народжуються метеорні рої, до цих пір не цілком ясно. Загальноприйнято думку, що це розпадаються комети.

Коли День бляхаря відзначати будемо? Частина 2
Продовжуємо відзначати маловідомі свята. А де свято, там і солодке. Почнемо, мабуть, з шоколаду. Гурмани-французи придумали в 1995 році відзначатиме Всесвітній День шоколаду. Тепер 11 липня його можна споживати тоннами, не піклуючись про свою талії.


   2010