Читайте також:


Як використовувати «Об'ємну мотивацію»?
Мотивація - одне з найважливіших знарядь успіху. Щоб досягти значних успіхів в будь-якій діяльності, потрібні послідовні та постійні зусилля. Навіть коли я займаюся своєю улюбленою діяльністю і досягаю певних успіхів, у мене іноді виникають спади мотивації і настрою.

Чому виникають безглузді імена?
Ім'я людини - його візитна картка в цьому світі. Ну, ось давайте на хвилину уявимо, що імен у нас немає! Суцільний хаос, неподобство і клоунада! Спробуй, розберися, хто такий «чоловік у синій футболці» або «жінка в сарафані». Мало їх, чоловіків в синьому і легко одягнених жінок! Ось «Вася в синій футболці» - це вже конкретніше. А «Василь Тарасович» - це і взагалі добре.

Як вилікуватися від самоїдства?
Як часто у своїх думках ви повертаєтеся до негативних ситуацій, які вже далеко в минулому? Скільки разів на день прокручуєте в голові діалоги, вигадуєте влучні та дотепні фрази, які могли б сказати своєму кривдникові, але так і не сказали? Звичка драматизувати і постійно переганяти одні й ті ж безрадісні думки по колу властива дуже багатьом людям.

Як реагувати на критику?
Вам подобається, коли вас критикують? Бути може, ви спокійно прислухаєтеся до критичних зауважень і робите правильні висновки? І вже звичайно ви впевнені в тому, що людина, критикує вас, має тільки благі наміри (не з тих, що ведуть до пекла) і сприяє вашому самовдосконалення?

Як визначити, наскільки улюблений - улюблений?
Як ми розуміємо, що це любов, а не дешевка? Як ми визначаємо силу любові, що допомагає нам відповісти на запитання «Люблю чи ні? Люблю або тільки подобається? Наскільки люблю? »Скільки людей - стільки і відповідей. У кожного своя мова кохання: мова уважності або мова подарунків, мова подарованого тільки тобі часу - або мова допомоги, мова жодного сексу, ніжних дотиків, мова захоплених слів і мова слухняності.


   2010