Читайте також:


Для чого потрібен сміх?
Резиденти «Comedy Club» жартують жорстко і навіть по-чорному. Ось аморфний і заморожений Тимур зображує людину майбутнього: - Що таке анекдот? - Ну, це коли смішно!

Де ховаються негативні емоції? Страхи і самозбереження.
Живуть наші страхи в нас самих, де ж ще? Але вже можна відмовитися від занадто прямолінійного ставлення до них, від безтурботно-легковажних зауважень («Боягуз ти!"), Повчальних рад («Знайшли, справді, чого боятися», «Чого злякалися-то?"). І іноді так хочеться зрозуміти, звідки цей ірраціональний страх, панічна атака?

Що таке закон підлості?
Ми часто вимовляємо фразу «як за законом підлості», коли у нас щось не виходить. Але мало хто знає, що це за закон. Спробую Вам трохи про нього розповісти.

Як навчитися говорити так, щоб вас не просили замовчати?
Дорогі читачі, зізнайтеся, що кожному з вас доводилось виступати перед якоюсь аудиторією: робити доповідь, готувати повідомлення або просто висловлювати свою думку. Здається, що простіше: визубрив текст, відчитав його, зірвав бурю оплесків і сів на місце.

Як приручити смугу невдач?
Настала в житті смуга подій неправильного кольору. Не підходить вона ні до Вашого інтелекту, ні до темпераменту, ні до кольору очей. Ні, не обов'язково чорного, просто неправильного відтінку. Ви без розуму, наприклад, від рожевого кольору, а вона до Вас отруйно-зеленим з'явилася. І ось уже цілий тиждень Вашу прихильність на міцність випробовує.


   2010