Читайте також:


Чому люди говорять нам «Ні»?
Усім нам в житті рано чи пізно (а швидше рано, ніж пізно) доводиться зустрічатися з небажанням деяких людей погодитися з нашою думкою. Чим сильніше нам хочеться того, в чому нам відмовляють, тим важче винести сам відмову.

Чому ми виховуємо дітей «неправильно»?
У завершальній статті з циклу про причини батьківських помилок мова піде про те, що ще сприяє виникненню деструктивної моделі виховання дитини в сім'ї. Отже, чергова помилка - це так званий страх втрати дитини , характерний в першу чергу для тих батьків, чиї дітки в силу обставин появи на світло або стану здоров'я примусили їх не просто неабияк похвилюватися, але в буквальному сенсі пережити страшне.

Що таке аерофобія?
Аерофобія (лат. Aerophobia) - боязнь польотів на літальних апаратах. (Вікіпедія) Аерофобія являє собою комплекс страхів, найбільш сильні з яких - це боязнь висоти і падіння.

Як вийти з депресії?
Депресія - страшне, загадкове, звичне і заїжджене слово. Скільки ще в нього епітетів? І що ж таке депресія насправді?Почнемо з того, що депресія - це хворобливий стан, що характеризується негативним емоційним фоном і загальною пасивністю поведінки. Суб'єктивно людина в цьому стані переживає важкі, болісні переживання та емоції - пригніченість, тугу, відчай. Різко знижені потягу, вольова активність, самооцінка.

Де і як можна знайомитися?
Настала весна, і якось різко захотілося кохання, уваги і всяких інших радощів життя. Але все це в сто разів приємніше, коли поруч є хтось, хто може розділити з тобою твою радість.


   2010