Читайте також:


Як знайти свою мрію?
Що таке мрія? Мрія - це наші думки-бажання, які здаються нам недоступними і неможливими, але на перший погляд. Мрія - це перший крок до мети! Мрія - це сила, це сенс життя, це інтерес до життя, це наш «мотиватор». Без мрії немає мети, немає завдань, немає руху. Мрія (за словником Ожегова): предмет бажань, прагнень, щось, створене уявою, подумки репрезентована. Що значить мріяти? (За словником Даля.

Як виходити з стресу, не ображаючи інших?
Пристрасті, стреси, хвилювання і переживання, напружені очікування і нестримані сплески емоцій, сльози, ридання, крики, істерика - це ми з вами не в найкращі моменти нашого життя, коли навалюються на нас неприємності, нерозуміння, невдоволення, роздратування .

Чи легко вимовляти тости?
Я часто проводжу лекції, читаю вірші зі сцени - виступати перед аудиторією мені завжди подобається, і у мене ніколи не виникало проблем з тим, що я не можу знайти потрібного слова або не відповісти на несподіване запитання. Але одного разу трапився неприємний для мене випадок, який дав мені зрозуміти, що експромт на лекції, тема якої мені відома і до якої я готувалася, сильно відрізняється від просто експромту.

Хочете змінитися або плануєте змінити своє життя?
Планувати змінити своє життя - практично вводити себе в оману .

Як поводитися заручникові, або Хитрощі непрофесійного заручника
Час нині тривожне, куди не глянь - суцільні терористи. А у них, у терористів, теж існують свої улюблені робочі місця. Наприклад, літаки. Про них сьогодні і мова. Отже, якщо, вирушаючи у подорож, ви раптом виявили, що ваш літак захопили терористи, і якщо ви не Брюс Вілліс, для збереження життя і здоров'я, як вашого, так і оточуючих, поспішаємо порадити вдатися до наступних хитрощів непрофесійного заручника.


   2010