Читайте також:


Як реагувати на критику і чи варто критикувати інших?
Дуже часто буває так, що критика з боку оточуючих виводить нас з себе, змушує бути дратівливими і псує настрій. Що стосується надто чутливих і сприйнятливих людей, надто серйозно ставляться до чужої думки, критика не тільки змушує нервувати, але навіть може знизити їхню впевненість у собі і довести до депресії.

Чи легко панувати собою?
З легкої руки пушкінського генія ми вчимося панувати собою змалечку. Вчимося .

Як використовувати «Об'ємну мотивацію»?
Мотивація - одне з найважливіших знарядь успіху. Щоб досягти значних успіхів в будь-якій діяльності, потрібні послідовні та постійні зусилля. Навіть коли я займаюся своєю улюбленою діяльністю і досягаю певних успіхів, у мене іноді виникають спади мотивації і настрою.

Чи можуть бути корисні комплекси?
Скажу відразу, ця стаття - не тільки моя суто особиста думка, а й мій досвід, мої спостереження. Комплекси пригнічують людину, тиснуть на нього, заважають жити.

«Чарівні слова»: у чому їхня сила? З особистого досвіду
Я майже не пам'ятаю свого дитинства. Лише іноді невеликі уривки з минулого спливають у пам'яті. Пам'ятаю, що виховувалася в інтелігентній сім'ї. Пам'ятаю, що виховання було суворе. Доживши до 20 років, я не звертала уваги на те, як я звертаюся до людей, - кажу я різко або прошу ввічливо. Але завжди помічала, якщо грубо відповідали на мою адресу.


   2010