Читайте також:


Що таке дауншифтинг і апшіфтінг?
Пам'ятаєте радянський фільм «Три плюс два»? Для тих, хто не дивився: там троє друзів чоловіків кожне літо у відпустку відправлялися не просто на узбережжі моря, а в певне місце цього узбережжя і проводили там всі свої відпускні дні в майже повної відчуженості від цивілізації, а після приїзду «в світ» не прагнули до зростання на роботі.

Знайомимося через Інтернет?
Пробували знайомитися через Internet та інші способи спілкування на відстані? Я от вирішив недавно спробувати і поділюся своїми враженнями і точкою зору психологів (добре, коли родич психолог). Віртуальні знайомства (і навіть романи) ми заводимо не тільки заради швидкості, зручності і надії, що знайдеться той, хто нам не відмовить.

Проституція і заміжжя: чи сумісні вони?
Якими психологічними якостями повинен володіти чоловік, готовий узяти в дружини дівчину легкої поведінки? Як змінюється світогляд "нічного метелика", що вийшла заміж?

Як не нажити собі ворога, відмовляючи людині, і не стати ворогом відмовляєтесь?
Життя є життя, і не з усім, що нам пропонують, про що просять або що вимагають, ми можемо, хочемо чи зобов'язані погоджуватися. Хоча б з тієї банальної причини, що інтереси у сторін, що беруть участь в обговоренні ділового або особистого питання, не завжди збігаються. Відмова - необов'язково образа, образа чи вина Це нормальне явище в спілкуванні, але все одно не завжди і не всім дається в якості природного кроку.

Гімнастику для мозку пробували?
Хто тільки не займався цією темою, розробляючи проблематику підтримки працездатності! Ось лише кілька імен: Пол і Гейл Деннісон, Р.Кавашіма, К.Фопель, С.Г.Вербін .


   2010