Читайте також:


Що рухає знищують машин? Цілі та засоби
Боротьба за газони або заздрість? У столиці України «автоманіяка» з'явився в травні 2008 року. Саме тоді з Оболонського району столиці почали надходити тривожні відомості про невідомого, які обливають автомобілі кислотою. Якщо в Парижі псування машин мала вигляд звичайної тупий пристрасті до руйнування, а в Москві набула вигляду стадного повторення, то київський «маніяк» підвів під свої дії вельми симпатичну базу.

Лукавий чоловік? Чудово, але дві особи - замало буде ...
Чому не любимо так званих лукавих людей? Вони нам незручні. Живемо для себе і заради себе - нормально! Місце існування робимо максимально комфортною для себе, своїх близьких - ще краще! Все, що вносить дискомфорт і небезпека, підлягає виправленню, видаленню .

Хто ми і навіщо, або Питання без відповідей
Хто я? Навіщо я? Не раз чув думку про те, що кожна людина хоча б раз у житті задає собі ці питання. Мені здається, що це не так. Люди живуть, не філософствуючи, і не ставлячи собі подібних дурних питань. Дійсно, до чого ці питання?

Чи потрібні городянину домашні тварини?
Здавалося б, міський побут наявність братів наших менших взагалі не передбачає: і простору мало, і часу, і сил ніяких, і навіть грошей зайвих шкода на утримання істоти, що не приносить ніякої відчутної і конкретної користі. Справді, в селі все просто і зрозуміло: корова дає молоко, кури - яйця, собака - стереже будинок, кішка - ловить мишей .

Хто хороший, хто - поганий? Психологічні установки
У сучасному варіанті психоаналізу - транзактном аналізі, виділяють чотири головних людських установки ставлення до себе та інших, які потім визначають нашу позицію та поведінку. Людина "несе" їх по життю, як лицар - герб на щиті, або як неформал - малюнок на футболці. Ось вони: 1. Я поганий - ти хороший. 2. Я поганий - ти поганий. 3. Я хороший - ти поганий. 4. Я хороший - ти хороший.


   2010