Читайте також:


Як контролювати свої гроші? Витрати. Частина 1
«Деякі речі наполегливо звертають на себе увагу .

Як швидко розправитися з «висячими» справами?
Багато задавались питанням: «Як нарешті розібратися з безліччю« висять »на мені справ?». Відповідь може здатися дуже простим - усувати по одному кожне з накопичилися справ. Використання органайзера допомогло вже мільйонам людей розпланувати свій день так, щоб виконати все і відразу.

Третя хвиля, або Як за тиждень стати фашистом?
Давайте думкою перемістимося до Німеччини початку 30-х. Подивимося на простих німців, мирно потягують баварське пиво, на дітлахів, весело грають на доглянутих вулицях, на добропорядних фрау, що йдуть в кірху на недільну молитву.

Як подолати депресію і впоратися з собою?
У кожного з нас трапляються такі періоди в житті, коли нічого не хочеться, ви не в змозі впоратися з собою, раптом виникають якісь сумніви, страхи, з'являються всілякі фобії. Доходить іноді до того, що ви не можете довго перебувати в людних місцях, вас лякають замкнуті простору, починаєте боятися їздити в громадському транспорті .

Як підвищити самооцінку?
Як часто, не домагаючись того, чого б Ви хотіли, Ви виявляєте, що Вам просто трохи не вистачило впевненості, Ви загубилися, на Вас напало якесь дивне заціпеніння. Це все - синдроми зниженою самооцінки. У своєму максимумі - це комплекс «маленької людини».


   2010