Читайте також:


Навіщо вчити англійську?
Навіщо взагалі вчити якусь іноземну мову? І чи варто вчити іноземну, якщо ви давно вийшли зі студентського віку? У кожного свій власний життєвий шлях, у кожного є свій власний відповідь на це питання. Але якщо ви все ще не можете визначитися з тим, варто вам починати вчити англійську мову або можна без цього обійтися - прочитайте декілька історій.

Як допомогти першокласнику звикнути до школи?
Ваш малюк пішов у перший клас, став школярем. І вас мучать сумніви: а раптом не впорається, а раптом буде погано вчитися .

Як розвинути руки? На допомогу фортепіаністу. Вправи зі «снарядом»
Як і було згадано раніше, у даній статті ми розглянемо вправи з «вагами», а також поговоримо про розминку і техніці безпеки. Вправи зі «снарядом» Необхідне обладнання: руки (куди без них), пальці, м'ячик для великого тенісу, кулькова ручка. Вправа 1 - на координацію. Обертання м'ячика.

Англійська мова: як подолати мовний бар'єр?
Літо! Блаженний час, коли можна виїхати з міста до теплого моря, сонця, забути про справи і вдатися до неробства або річним розвагам хоча б тиждень-другий! При всій любові до Батьківщини і рідними просторами в цьому році захотілося відпочити на Середземному морі. Тим більше, що при порівнянні затрат на відпустку на своїх курортах та за кордоном за моїми оцінками переміг останній. У плані був «рослинний режим» відпустки - пляж, харчування, сон і нечасті моменти спілкування з російськомовним гідом.

Чому корисно вчити дітей грати в шахи?
«Шахи - щось більше, ніж просто гра. Це інтелектуальне проведення часу, в якому є певні художні властивості і багато елементів наукового. Для розумової роботи шахи означають те саме, що спорт для фізичного вдосконалення: приємний шлях вправи і розвитку окремих властивостей людської натури .


   2010