Читайте також:


Вчимо англійську: яка практика потрібна?
Якщо ви хочете знати англійську, дійсно знати, - без практики вам не обійтися. Та тільки от, якщо подивитися уважніше, виявляється, що практика буває різною. Давайте-ка сьогодні кинемо свій пильний погляд на цю тему і розберемося що до чого.

Чому так складно заговорити англійською, навіть якщо ви знаєте багато слів?
Ох вже цей піддається англійська! Стільки курсів, клубів, приватних репетиторів, вчителів різних мастей і напрямків, а попит на навчання англійській з року в рік тільки зростає. І не тільки тому, що зростає населення планети.

Як правильно здавати іспит?
Отже, настав той знаменний день, який ви чекали з таким мандраж і хвилюванням. Начебто матеріал засвоєний / шпаргалки готові, форма одягу ретельно продумана, залишилася сама малість - здати, нарешті, цей іспит. Одне з найважливіших правил: на іспит не можна запізнюватись!

Чи може молодий журнал для школярів відзначити в наступному році своє сторіччя?
Які журнали математичного профілю, що виходять в наші дні можна було б порекомендувати учням шкіл та їх педагогам? Елементарна математика часто не настільки елементарна, як про це говорить її назва. Деякі завдання так званої елементарної математики вирішити виявляється складніше, ніж більшість завдань вищої.

Як знайти свій голос?
Чарівна сила впливу голоси на те, як ми сприймаємо його власника, дивовижна. Якщо ми чуємо зачаровує, привабливий, проникливий голос з оксамитовим тембром і запаморочливим придихом, для нас вже не має значення, чи добре людина виглядає, як він одягнений, наскільки красивий і багатий, ми готові з ним спілкуватися і слухати його доводам. Більше того, людина здатна закохатися в один тільки голос, взагалі не бачачи його господаря.


   2010