Читайте також:


Скрипка. Що треба знати початківцю музикантові?
Скрипка належить до тих музичних інструментів, на яких можна починати навчання в будь-якому віці. Викладачі радять приступати до цієї нелегкої задачі в ранньому дитинстві. Для малюків чотирьох років знайдеться інструмент за розміром їх крихітних ручок. Варто роз'яснити, що повний комплект для занять складається з самої скрипки, смичка (він являє собою дерев'яну палицю, на яку натягнутий кінський волос), містка або подушечки, які служать для зручності музиканта і, бажано, футляра.

Чи потрібно дитині дитяче громадське об'єднання?
Сучасна школа дуже відрізняється від радянської школи, на жаль, в більшості випадків - не в кращу сторону. І звичайно перше, чим пояснюють батьки невихованість своїх дітей, егоїзм, невміння працювати в команді - відсутність піонерського руху.

Послуги з вивчення іноземної мови: як обрати фірму?
Якщо ви збираєтеся вивчати іноземну мову за кордоном, то вибір компанії, що надає подібні послуги, є надзвичайно відповідальною справою. Коли іноземна мова вивчається без відриву від дому, то максимальна неприємність - неякісне викладання, і питання вирішується дуже просто. Але от якщо ви опинилися далеко від батьківщини, то неприємності можуть бути досить різноманітними, починаючи все від того ж неякісного викладання і закінчуючи відсутністю житла.

Як студенту не зійти з розуму за партою?
Є певний тип студентів - ні, не ті товариші, які спокійнісінько прогулюють по полсеместра, а то й більше, і при цьому примудряються протриматися у вузі до останнього курсу, - а ті, які сумлінно просиджують в бібліотеках, борознять простори Інтернету у пошуках потрібної інформації , намагаються не пропускати жодної лекції, не кажучи вже про практичні і семінарах .

Де і як вивчити англійську мову?
На сьогоднішній момент цим питанням так чи інакше мучиться величезна кількість людей. Це раніше було «без води і ні туди, і ні сюди».


   2010