Читайте також:


Які придворні чини існували на Русі?
Придворні чини виникли в глибоку давнину, коли при монархів і великих правителів стали формуватися групи осіб, яким довірялося виконання різних владних функцій державного управління або керівництва органами, що забезпечували обслуговування государя і функціонування його двору. У різних країнах структура придворних чинів і їх назви мали свої особливості.

Як Петропавлівський собор став усипальницею російської імператорської сім'ї? Частина 2-я
Вклонитися покійним монархам і членам імператорської родини в Петропавлівський собор традиційно приходило багато народу. Відвідували собор і бували в Петербурзі іноземці, тим більше, що для окремих з них поховані імператриці і великі княгині були співвітчизницями.

Що проповідував у своїх віршах Джамі?
«Але чути кожному в імлі добра одвічний поклик» (Джамі) У 1414 в родині законознавця із селища Харджард народився хлопчик, якого назвали Абдуррахманом і якому судилося знайти славу великого поета, вченого, філософа, музикознавця і стати відомим всьому світу під літературним псевдонімом Джамі . З чотирьох років хлопчик почав відвідувати школу. Коли йому виповнилося одинадцять років, сім'я переїхала в Герат (місто на території сучасного Афганістану), де юний Абдуррахман продовжив свою освіту.

Що таке буратоз і як з ним боротися?
Увага, увага! Щоб згорнути віяло буратозових смислів епохи «здерев'яніння» соціального простору, зробити букет буратозо-симптомів непомітним, транснаціональними корпораціями був культивований вірус атипового буратоза. Заразилися ним вважають себе абсолютно здоровими, всім задоволені і самі не помічають, як поступово регресують в заготовки, бруски, обтесані навколишнього технікою і рекламою!

Як гадати на коляди? Частина 3. Свічки і продукти харчування
Дерево - основа побуту наших предків. В довгі зимові вечори дерев'яна скіпа допомагала скоротати час, зробити необхідну домашню роботу або повеселитися. Свічки були дорогі, і їх берегли для рідких випадків. Такий захід, як ворожба, без свічок не обходилося.


   2010