Читайте також:


Чи треба перекладати «Слово о полку Ігоревім», і якщо треба, то як?
«Успіх перекладу - справа часу, і він не може бути настільки ж довговічний, як успіх оригіналу». Чи потрібні подальші перекази «Слова о полку Ігоревім» на сучасну російську мову? З моменту першого видання у 1800 р. «Слово» перекладається - йдеться про переклади з давньоруської мови на сучасну російську - більше сотні разів. Переводилося вченими і аматорами, письменниками і поетами.

Габсбурги - «Австрія покликана правити світом»? Початок шляху
Габсбурги - найвідоміший аристократичний рід у Німеччині, який зіграв винятково важливу роль у світовій історії. За кілька століть Габсбурги з маловпливовою графського роду перетворилися на перше сімейство Європи.

Хто така концертина?
Це витончений музичний інструмент типу гармошки, а не колючий дріт, як нам підказує російський Інтернет. Легкий, як в прямому (близько одного кілограма), так і в переносному сенсі (легко освоювати).

Чи правда, що раніше голубів було набагато більше, але гадили вони набагато менше? Про молодь і поезії
Для початку - кілька цитат.  Наша молодь любить розкіш, вона погано вихована, вона глузує з начальством і анітрохи не поважає людей похилого віку. Наші нинішні діти стали тиранами, вони не встають, коли до кімнати входить літня людина, суперечать своїм батькам.

Що означає свято Стрітення Господнього?
Свято Стрітення Господнього, відзначається 15 лютого (за старим стилем - 2 лютого) відноситься до числа великих дванадесятих свят Православної Церкви. У східних країнах Стрітення відомо з IV ст.


   2010