Читайте також:


Які традиції вітання у різних країнах? Частина 1. Мовний етикет
Крім традиційного «здрастуйте», ми говоримо по-російськи «доброго ранку», «добрий день», «добрий вечір». Гостей зустрічаємо: «Ласкаво просимо», «Ласкаво просимо».

Що пов'язує Клеопатру, Фульвія і Цицерона? Помста жінки очима Свєдомського
Картина Павла Свєдомського «Фульвія і Цицерон». Жінка, що лежить на підлозі, точніше, сповз із канапе, поклала руку на чоловічу відрізану голову, з рота якої стирчать шпильки. Рука лежить так, як ніби жінка хоче повернути голову, а може бути, відкрити очей.

Як ставилися наші предки до стихії вогню?
Батюшка ти, цар-огонь, - зверталися до нього слов'яни, і додавали, - усіма ти царями цар. Шанували вогненну силу наші предки і просили у неї милості і лагідності. Ще б! Вже що-що, а пожежі стільки життів забрали, не кажучи вже про яких би то не було матеріальних цінностях .

Як залишитися в історії? Щоденники Міні Саксин
Бродила я якось по Інтернету, шукала, де які звістки про Ростові Великому у всесвітній павутині є. І наткнулася на комплекс щоденників юного ростовці, датованих кордоном 1930-1940-х років.

Масляна: що про неї говорили в народі? Прислів'я, приказки, примовки і загадки
Прощаючись з Масляною, як не згадати належні нагоди народні прислів'я?! Наприклад, з якого приводу предки наші згадували цю святкову пору і її неодмінний атрибут - млинці, здавна символізували Сонце.


   2010