Читайте також:


Чим збаламутив поважну публіку Черубіна де Габріак? Частина 1
Сьогоднішній випуск «Антології вітчизняної поезії» буде не зовсім звичайний: я хочу розповісти про поетесу, яка викликала величезний інтерес до своєї персони майже 100 років тому, в серпні 1909 року. Це в якійсь мірі міні-детектив, а тому я змушений буду розбити його на дві частини. .

Рубенс, «Викрадення Гіпподамії». Звідки взялися кентаври?
Гипподамия - онука бога війни Ареса (або Марса, що одне і те ж). При її народженні оракули передбачили папаше, що його чекає смерть, коли його дочка вийде заміж. Папа (його звали Еномай) вирішив, що ніякого заміжжя не буде: «Я хочу жити!» А до доньки сваталися без кінця. Папа придумав для наречених випробування: претендент повинен першим прискакав до призначеного місця.

Чому «Кабачок« 13 стільців »обожнювали глядачі й не любило керівництво ЦТ?
Погодьтеся, що сьогодні в нашому телеефірі не так вже й багато передач, які ми чекаємо з нетерпінням. «Кабачок« 13 стільців »був саме такою програмою. З роками відвідувачі «кабачка» стали друзями практично кожної сім'ї в Союзі.

Любіть радянські детективи? «Візит до мінотавра»
Багатосерійний телевізійний фільм - жанр в СРСР шанований і поважний. Великобюджетний - «В пошуках капітана Гранта».

Люлька - в чий образ вписується цей предмет? Частина 1.
Ліпша мені стаття Бориса Рохленко про куріння трубки викликала в мені бурхливий інтерес до даної теми. Адже, хоча я не курю і загалом не збираюся, по натурі я естет і закоренілий романтик, а трубка - це вельми колоритний атрибут, яскраво характеризує його власника.


   2010