Читайте також:


Хто така Ані Діфранко? Ani DiFranco - без зайвих слів
Наприклад, їдете ви в машині де-небудь, скажімо, на трасі: літо, розпечений асфальт, сонце, нескінченні ліси .

Як народилися казки про Нарнію?
До середини 1940-х років К.С. Льюїс був вже досить відомий. Відомий насамперед як блискучий популяризатор християнства, такий собі апологет для безбожників. Той, хто прочитає «Листи Баламута» можливо здивується тому, що в творі, створеному в настільки неспокійний час, війна згадується вкрай скупо. Льюїс вкладає в уста біса-спокусника переконання, що зло і гріх роз'їдають душу людини зсередини - непомітно і поступово народжуючись із самих побутових дрібниць.

Де народився Крішна? ..
Вріндаван - три години на авто з Делі - саме шановане місце в культі Крішни. Там вагітніли одна з самих вражаючих презентацій Явітеля Господа на землі.

Що таке «Анфаль»?
У 1988 році уряд Іраку розпочало операцію «Анфаль» по зачистці північних районів Іраку від курдських повстанських загонів «пешмерга» («йдуть на смерть»). Вона тривала з лютого по вересень 1988 року і складалася з восьми планових рейдів, кожний з яких тривав два тижні. В ході цих рейдів армія планомірно знищувала цілі поселення, не звертаючи уваги на те, що цілями часто ставали жінки, діти і старики.

Хто такий Джеймс Браун?
«Диско - це Джеймс Браун, хіп-хоп - це Джеймс Браун, реп - це теж Джеймс Браун. Ви розумієте, про що я? Послухайте цих реперів, 90 відсотків їх музики - це я ». З інтерв'ю Джеймса Брауна агентству Associated Press, 2003 р. Ця людина відома на весь світ.


   2010