Читайте також:


Яванська батик. Чому їм захоплюється весь світ?
Так, це дійсно так. А для індонезійця батик така ж звичайна річ, як для нас плаття чи костюм. Адже батик - традиційний одяг мешканців Яви, Балі та інших островів Індонезії.

Чим знаменита легендарна принцеса АТЕХ?
«Як нині збирає віщий Олег помститися нерозумним хозарам .

Як завдяки бунту були відкриті колгоспні ринки?
1 квітня 1932 були різко знижені карткові норми видачі хліба (з 12 до 8 кг для робітників і з 8 до 4 кг для утриманців). Кілька днів, не на загальних зборах, а через невеликі групи робітників місцева влада намагалася оприлюднити рішення уряду. Але, незважаючи на такі перестороги, все одно ця «новина» підірвала і до того розжарений робочий клас міста Вічуге, який до революції не відчував подібних принижень .

Які свята японці запозичили в інших народів?
Японські традиції, як в давнину, так і в наші дні, постійно оновлюються шляхом включення елементів з повір'їв, ритуалів, обрядів, церемоній, які мають відношення до культур інших народів.

Як виникають псевдоніми? Частина 2
У своїх записах Анна Ахматова писала, що її всі приймають за українку, адже її дівоче прізвище - Горенко. Ставши ж друкуватися, вона взяла собі псевдонім Ахматова. Її мати, татарська княжна, не припускала, що дочка зробить її прізвище своїм літературним ім'ям. Так Ганна, від народження Горенко, стала знаменитою російською поетесою з татарської прізвищем. У перекладі з грецької мови слово псевдонім має значення - «носить неправдивий ім'я».


   2010