Читайте також:


Звідки взявся презерватив?
Історики стверджують, що перший презерватив був шкіряним, і носив його фараон Тутанхамон. У цьому можна переконатися, відвідавши Національний музей в Каїрі. Потім у хід пішли бичачі міхури і овеча сліпа кишка. Більше того, нещодавно з'ясувалося, що кондомами користувалися й древні римляни.

Що ховається за поняттям «трансгресивний література»?
Сучасна література об'єднала безліч різних стильових напрямів: фентезі, кібер-панк, трансгресивний література - кожне з них має своїх шанувальників. Зупинимося конкретно на понятті трансгресивний літератури.

Хто залишив свій слід в історії холмогорської художньої різьби по кістки?
Здавна наші предки добували в Білому і Баренцевому морях не тільки тріску, навагу або тюленя, а й моржеву кістка - «риб'ячий зуб».

Як розсердити жабу, або Коні з морської піни (фантазії Джима Уоррена)
Ніщо мене не дратує так, як питання "ой, де ж ви берете стільки картин". Просто дивно, як можна вміти набрати за допомогою пальців адресу пошукача - і не знайти в ньому сотні, тисячі і сотні тисяч картин? Всяких. На будь-який смак. У будь-якому жанрі. Великих. Маленьких. Маслом, аквареллю, гуашшю, та хоч вівсом, як Феофан Мухін.

Як вести себе в храмі, або Релігійний етикет (Частина 1)
Кожна релігія має ряд відмінних рис. Я зовсім не маю на увазі відмінності в самій вірі - у кожного вона своя. Але знати основи поведінки в храмах, що представляють різні релігійні течії, просто необхідно кожній людині. Адже ніколи не знаєш, куди життя може занести .


   2010