Читайте також:


Що написано на наших руках?
Те, що візерунки шкіри на руках людей строго індивідуальні - сьогодні відомо всім. Всім відомо і те, що впливом цих візерунків на долю людини і спробами розгадати зашифроване в них майбутнє займається хіромантія.

Хто ви з енергетики?
Одного разу мій знайомий (назвемо його Дімою) підійшов до мене і сказав фразу, з якою я тепер в основному починаю ознайомлення з новими людьми. Отже, ця фраза звучала так: «Скажи мені дату свого народження, і я скажу тобі, хто ти».

У чому практичність китайської філософії? Ловимо рибу смислів у водоймі Тай-Цзи.
Всім відомий символ Тай-Цзи, Великого межі - з двох чорно-білих рибок з вічком протилежного кольору. І що тут може бути корисного для сучасної цивілізованої людини?

Як перевірити сумісність людей з позиції фен-шуй?
Працює людей - це дуже актуальна проблема в сучасному суспільстві. Цій темі присвячені численні дослідження і роботи багатьох психологів і педагогів.

Колода Таро. Як правильно з нею працювати?
Яке перше бажання з'являється у новачка в світі Таро, коли він вперше набуває нову колоду? Зручно влаштуватися в затишному місці, роздрукувати її і відразу приступити до ворожіння. Однак, якщо ставитися до Таро не як до розваги, а як до серйозної роботи з тонким світом і роботі над собою, перед тим, як починати користуватися новою колодою, необхідно її «активувати».


   2010