Читайте також:


Як перевірити сумісність людей з позиції фен-шуй?
Працює людей - це дуже актуальна проблема в сучасному суспільстві. Цій темі присвячені численні дослідження і роботи багатьох психологів і педагогів.

Ви - дерево. Яке саме, і як отримати користь з цього знання?
У нашому житті часто бувають такі ситуації, коли потрібна чиясь допомога і підтримка. Де тільки ми не пробуємо знайти її: звертаємося до різних магів та чаклунів, читаємо гороскопи, розраховуємо на допомогу близьких людей, намагаємося передбачити долю і обійти перешкоди. Ми хапаємося за соломинку, за саму слабку надію, що все обійдеться і біда пройде мимо.

Як швидко відрізнити науку від лженауки?
Перший обов'язковий ознака лженауковий теорії - глобальність теми. Якщо наука прагне конкретизувати предмет дослідження і заглибитися, то лженаука оперує тільки світовими поняттями. Ніякого там «До питання про деякі особливості травлення личинок шовкопряда в умовах підвищеної вологості».

В чому користь води?
Втомлені від спеки люди тягнуться до води. Вода - ось межа мрій багатьох мешканців земної кулі, які з тих чи інших причин віддалені від водойми. Вода різноманітна, багатолика. Швидкі гірські річки, величні океани, спокійна гладь озер, вогкість боліт, прекрасне море .

П'ятниця, 13-е! І чому люди так не люблять це поєднання?
П'ятниця - тринадцяте число. Цю дату називають «днем сатани», який нібито загрожує своєї зловісної непередбачуваністю. Цікаво, коли ж п'ятницю, тринадцяте, почали вважати нещасливим днем? Може, знає хто? Кажуть, цього дня в 13-14 столітті інквізитори спалювали лицарів-темпліеров. Мабуть, було за що. Кажуть, грошей у Ордена було більше, ніж у католицької церкви, ось і .


   2010