Читайте також:


Перекладачі - переведуться вони?
30 вересня - Міжнародний день перекладача. Міжнародна федерація перекладачів (FIT), вибрала цю дату, тому що 30 вересня - день пам'яті святого Ієроніма. Саме цей святий традиційно вважається покровителем перекладачів.

Тургенєв: письменник, який не вмів говорити «ні»? Частина 1
З діркою в голові Тургенєва по праву можна було б назвати «найбільшою головою російської літератури». У всякому разі, як встановили анатоми, його мозок - 2000 гр. - Перевищує за вагою мозок інших знаменитих людей. Можливо, саме тому, як висловився Боткін, «на таку велику голову у творця просто не вистачило матеріалу»: кістка на тімені у письменника була настільки тонка, що через неї, за словами Тургенєва, можна було промацати мозок.

Ким був легендарний Фреді Меркьюрі? (Частина 1)
5 вересня 1946 в одному із самих райських куточків земної кулі, на островах Індійського океану, в Занзібарі, народився Фарух Балсара, відомий усьому світу як Фредді Меркьюрі.

За що Вольфганг Паулі отримав Нобелівську премію?
25 квітня 1900 у Відні народився Вольфганг Паулі (Wolfgang Pauli) - австрійсько-швейцарський фізик. У 1921 році він отримує диплом Мюнхенського університету.

День народження Козьми Пруткова Петровича. Чи пам'ятаємо ми дотепника-філософа?
По-старовинному Соль-Вичегодская, або інакше - місто Сольвичегодськ, як називають його сьогодні, розкинувся в Котласском районі Архангельської області. Городок малоповерховий і невеликий, не має навіть районного статусу, пройти його з кінця в кінець можна за півгодини.


   2010