Читайте також:


Чому рухнула кар'єра прихильника Петра I Артемія Волинського?
Під час Прутського походу 1711 року Петро I примітив і наблизив до себе 22-річного сміливого і розторопного ротмістра зі знатної дворянського прізвища Артемія Волинського. Той швидко і чітко виконував царські доручення, відрізнявся розумом, жваво цікавився як внутрішніми, так і зовнішньополітичними справами.

До кого з художників муза прийшла в лахмітті і подарувала любов на все життя? Костянтин Юон
11 квітня 1958, рівно півстоліття тому, зупинилося серце людини, яка найдивовижнішим чином відчував себе комфортно і при царському самодержавстві, і в умовах будівництва соціалістичного майбутнього. Художника, який більше всього на світі любив природу, найяскравіше зображував зиму та весну з соковитою білизною снігу і блакиттю квітневого неба, але запам'ятався радянським людям картиною «Парад на Красній площі в Москві 7 листопада 1941 року», написаної, до речі, вже в 1942 році .

Depeche Mode. Чи вдається їм встигати за минає модою?
Розігрів публіки був закінчений. Timo Maas покинув сцену. Пауза в кілька хвилин заповнилася гулом передчувають вдячних слухачів. А їх в той червневий вечір 2006 року на варшавському стадіоні Legii зібралася не одна тисяча. Перші ж звуки розрізали повітря лезом знайомого мотиву.

Кого з акторів всі моряки-підводники готові були носити на руках? Частина 1.
10 серпня 2008 Андрію Краско виповнився б 51 рік. Він помер раптово, несподівано для всіх, і багато хто, дізнавшись про його смерть тільки тоді зрозуміли, наскільки талановитий був цей актор другого плану. Він не дожив до 49 років всього лише 37 днів, але ж так хотів «дотягнути до півгривні». Його остання роль в кіно, яка, до речі, була єдиною його головною роллю, виявилася пророчою.

Аркадій Аверченко. Чи вдалося забути Короля сміху?
Король сміху і лицар усмішки - таких епітетів удостоївся Аверченко Аркадій Тимофійович (27 березня 1881 - 12 березня 1925), письменник, сатирик, театральний критик від сучасників. Дорогого коштує, щоб тебе так любили і критики, і оточення. Ми зараз не уявляємо, який успіх був у цього провінціала без освіти.


   2010