Читайте також:


Яким був Йоганн Вольфганг Гете?
«Абсолютно байдуже, в чому проявляється геніальність людини - в науці, у веденні війни і в управлінні державою або в тому, що він склав пісню; важливо лише одне: щоб думка, дотепність, висловлювання, діяння жили і були здатні на подальше життя».

Яке спадщина Олександра Татарського?
Посилання «Пам'яті А. Татарського» на сайті студії «Пілот» стоїть другою в меню. Перша - новини. Тільки новини - це сьогодення і трошки майбутнє. А Татарський - щось вічне.

«Я завжди буду проти», або Чим прославився Єгор Лєтов?
Відомого рок-музиканта, поета, діяча контр-культури Єгора Лєтова музичні критики називають творцем радянського панк-року. У всякому разі, з численних панк-виконавців різного рівня Лєтов незаперечно виділяється своїм поетичним талантом та харизмою.

Який художник не втратив самовладання після того, як паралізувало ноги?
7 березня 1878, 130 років тому, у дружини викладача гімназії Михайла Кустодієва - Катерини - народилася четверта дитина, якого назвали Борею. Життя здавалося яскравою, насиченою, але швидкоплинні сухоти звела в могилу Михайла вже навесні наступного, 1879 року. Держава призначило пенсію по втраті годувальника, але, звичайно ж, 30 рублів на місяць не могли замінити дітям батька.

Що ми знаємо про винахідника акваріума?
6 квітня 1810 в Англії з'явився на світ людина, чиїм винаходом сьогодні користуються мільйони людей. Мова йде про Пилипа Генрі Госсе, натураліст, який подарував людству таку необхідну річ, як акваріум. Сьогодні навряд чи можна зустріти людину, яка не насолоджувався спокійним, заколисуючим ходом життя декоративних рибок. Але тоді, в середині XIX століття про це тільки доводилося мріяти.


   2010